• 129000 €

  • Rodinný dom

  • 776 m2

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI:

Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom, novostavbu - drevodom. V cene je aj pozemok v rozlohe 776 m2 v krásnej prírode v obci Horné Semerovce.

Dom pozostáva z chodby kde je samostatná kúpeľňa a samostatná toaleta, dve nepriechodné izby, šatník a veľká spálňa z východom na terasu. Oproti vchodovým dverám je obývačka spojená s kuchyňou s ktorej je tiež východ na terasu. V dome sú zabudované výklopné schody, ktoré umožňujú výstup do podkrovia, môžete ho využiť ako úložný priestor. V dome sa tiež nachádza samostatná technická miestnosť. Vykurovanie je napojené na tepelné čerpadlo. Strecha škridla KM BETA prvotriedna kvalita. Materiál domu certifikované sušené rezivo triedy C24, tepelnoizolačný materiál. Konštrukcia domu má vysoký stupeň zvukovej a tepelnej izolácie. Vysoká úspora energii :  50 eur mesačne. Zastavaná ploch je 109 m2, terasa má 16 m2. 

Dom sa predáva ako holodom, no po dohode je možné ho dokončiť- interiérové dvere, plávajúce podlahy, dlažba, sanita...

! Postavíme Vám aj malé domčeky, alebo radovú výstavbu jednoizbových bytov ako výbornú investíciu na prenajímanie pre turistov - Kúpele  Dudince sú iba 3 minúty autom.

   V prípade záujmu volajte na tel. číslo: 0903 319 226