• 299000 €

  • Rodinný dom

  • 756 m2

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI:

Exkluzívne iba u nás. Na predaj sú dva rodinné domy s možnosťou využitia ako penzión v širšom centra mesta Liptovský Mikuláš. Ponuka obsahuje dve nehnuteľnosti. Prvý dom je aktuálne vhodný pre 10 hostí a samostatný podkrovný dom je pre majiteľa. Nehnuteľností sú napojené na všetky inžinierske siete, k domom patrí oddychová záhrada s grilom, dreváreň, vlastná studňa. 

Dispozícia apartmánový dom 1.PP - technické miestnosti, kotolňa, kuchyňa, WC - 45,5 m2 2.NP - apartmán 1 - kuchyňa, dve izby, WC, kúpeľňa - 45,5 m2 3. NP - apartmán 2 - kuchyňa, dve izby, WC, kúpeľňa - 45,5 m2 4. Podkrovie - aktuálne nevyužité Kúrenie ústredné, plynový kotol, plynové sporáky. 

Dispozícia podkrovný dom 1.NP - vstup, kuchyňa, dve izby, kúpeľňa s WC - 54 m2 Podkrovie - spálňa, WC, sprcha, kuch. kút, balkón - 38,5 m2 Kúrenie podlahové, sporáky elektrické. 

Parkovanie pre min. 4 autá je na pozemku, prístup na pozemok je z dvoch strán. Na dome sú slnečné kolektory pre TÚV. Rekonštrukcia bola uskutočnená v rokoch 2008-2011. Nehnuteľnosť má ideálne polohu pre využitie v turistickom ruchu, ktorým je Liptovský Mikuláš známy celoročne (Lyžiarske stredisko Jasná, aquapark Tatralandia, Liptovská Mara)