• 44800 €

  • Rodinný dom

  • 1145 m2

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI:

Exkluzívne ponúkame 5 izbový rodinný dom v obci Keť, okres Levice

   Prednými a bočnými dverami vojdete do svetlej presklenej vstupnej chodby. Napravo je prvá izba, z ktorej prejdete do druhej izby. Naľavo z chodby je tretia hlavná izba v ktorej je piecka. V hlavnej izbe napravo je kúpeľňa s vaňou a umývadlom, do tejto kúpeľne sa dostanete aj z druhej izby. Naľavo z hlavnej izby prejdete do komory, poprípade môže slúžiť ako šatník, z ktorej je vchod do veľkej obývačky, v ktorej sú krásne starožitné vnútorné okenice. Z obývačky prejdete do kuchyne. Z kuchyne naľavo je východ von na gánok a napravo je piata izba. V kuchyni je pec na drevo na varenie, starší dres aj umývadlo. 

Dom je v pôvodnom no veľmi zachovalom stave. Pozemok má 1 145 m2, tak 25 m široký, vzadu sa ešte rozširuje. Je napojený na elektriku a vodu zo studne, obecná voda a plyn pred pozemkom. Kúrilo sa drevom, odpad trativod - treba dorobiť toaletu vo vnútri. Strecha je sedlová, škridla, v dobrom stave, materiál domu predná časť tehla, zadná časť miešaná pálená a nepálená tehla. V zadnej časti domu je sklad na náradie, šopa, oproti drevárničky na drevo na kúrenie.

Veľkou výhodou je že pozemok má prístupovú cestu a bránu z oboch strán, to je možnosť na dvojgeneračné bývanie, alebo rozdeliť pozemok na dve časti. 

V cene sú zahrnuté všetky naše služby, právnik, kúpne zmluvy, notár, návrh na vklad, vklad na kataster, katastrálne poplatky. Pomôžeme vám aj s úverom a prepisom energii.

V prípade záujmu volajte na tel. číslo: 0903 319 226