• 41500 €

  • Rodinný dom

  • 1145 m2

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI:

Exkluzívny dom na predaj 5 izbový v obci Keť, okres Levice. Odporúčam vidieť!

Na cene sa dá ešte dohodnúť.

Veľkou výhodou je že pozemok má prístupovú cestu a bránu z oboch strán, čo je možnosť rozdeliť pozemok na dve časti a jednu časť predať - čo vám vráti polovicu kúpnej ceny,  alebo prenajímať, alebo využiť dom na dvojgeneračné bývanie. 

Ďalšia výhoda je že pozemok je široký 25 m.

   Prednými a bočnými dverami vojdete do svetlej presklenej vstupnej chodby. Napravo je prvá izba, z ktorej prejdete do druhej izby. Naľavo z chodby je tretia hlavná izba v ktorej je piecka. V hlavnej izbe napravo je kúpeľňa s vaňou a umývadlom, do tejto kúpeľne sa dostanete aj z druhej izby. Naľavo z hlavnej izby prejdete do komory, poprípade môže slúžiť ako šatník, z ktorej je vchod do veľkej obývačky, v ktorej sú krásne starožitné vnútorné okenice. Z obývačky prejdete do kuchyne. Z kuchyne naľavo je východ von na gánok a napravo je piata izba. V kuchyni je pec na drevo na varenie, starší dres aj umývadlo. 

Dom je v pôvodnom stave, dlho v ňom nikto nebýva. Pozemok má 1 145 m2, tak 25 m široký, vzadu sa ešte rozširuje. Je napojený na elektriku a vodu zo studne, obecná voda a plyn pred pozemkom. Kúrilo sa drevom, odpad trativod - treba dorobiť toaletu vo vnútri. Strecha je sedlová, škridla, v dobrom stave, materiál domu predná časť tehla, zadná časť miešaná pálená a nepálená tehla. V zadnej časti domu je sklad na náradie, šopa, oproti drevárničky na drevo na kúrenie. Dobrá dedina a slušný susedia.

V cene sú zahrnuté všetky naše služby, právnik, rezervačné a kúpne zmluvy, notár, návrh na vklad, vklad na kataster, katastrálne poplatky. Pomôžeme vám aj s úverom a prepisom energii... Vybavíme v cene aj vypratanie domu.

V prípade záujmu volajte na tel. číslo: 0903 319 226