• 137900 €

  • Rodinný dom

  • 300 m2

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI:

VIP REALITY ponúka na predaj 4 izbový dvojdom s úžitkovou plochou o výmere 92,2m2, ktorý sa nachádza na pozemku o výmere 300 m2 v novej časti obce Veľké Dvorníky, len 2 km od Dunajskej Stredy. 

Rodinný dvojdom bude situovaný v tichej súkromnej uličke vybavený s kamerovým systémom a vlastnou rampou pri vstupe!

Výstavba sa už začala a ukončenie spolu s kolaudáciou je naplánované na október 2021. Dom sa predáva hotový na kľúč a bude postavený z pálenej tehly (30 cm), zateplený (15 cm), strecha sedlová s 30 cm zateplením, krytina Mediterran. V podkroví bude vytvorený úložný priestor o výmere 10 m2.

Vnútorná dispozícia domu je veľmi dobre a prakticky riešená. Budú tam 3 nepriechodné izby, obývačka s kuchyňou, kúpeľňa s vaňou a umývadlom, samostatné WC a technická miestnosť. 

Z obývačky sa bude vychádzať na slnečnú terasu. Kúrenie bude podlahové, elektrické s možnosťou regulácie v každej miestnosti samostatne. 

Teplá voda bude zabezpečená cez elektrický bojler. Vstupné dvere budú bezpečnostné, dvere na terasu a okná budú plastové (trojsklo – 6 komorové). Dom bude napojený na elektriku, obecnú vodu a verejnú kanalizáciu. 

V dome bude predpríprava na alarm, krb a klimatizáciu. Pozemky sú slnečné, budú upravené a komplet oplotené s bránkou a bránou na elektrické ovládanie.

Celková cena zahŕňa štandardné dokončenie domu (s možnosťou výberu podláh, kachličiek, interiérových dverí a zárubní) a terénnu úpravu. Parkovacie státie pre dve autá bude vytvorené priamo na pozemku (podlaha zámková dlažba).


Cena nehnuteľnosti137.900€


V prípade záujmu nás kontaktujte na čísle 0907205227