• 99000 €

  • Rodinný dom

  • 826 m2

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI:

Na predaj silný a zdravý dom v obci Želiezovce.

Dom je pevný, suchý, bez prasklín, hneď obývateľný, s nepoškodenou vonkajšou fasádou, stojí na pozemku 552 m2 a má záhradu 274 m2...  4 x izba,  2 x kúpeľňa,  kuchyňa. 

   Vstúpite do domu a pred sebou máte chodbu, na pravej strane je kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou, druhé dvere vedú do komory, na ľavej strane je veľká kuchyňa, kde máte peknú kuchynskú linku, plynový sporák aj piecku na drevo a rohovú lavicu. Z kuchyni sa dostanete do veľkej obývačky.  Oproti vchodovým dverám sú schody na poschodie. Na poschodí je chodba, na pravej strane dve izby, oproti kúpeľňa s vaňou a naľavo ešte jedna izba. V každej izbe aj na chodbách sú plynové liatinové radiátory, Na zemi na parketách sú koberce, v kúpeľni dlažba. Okná sú drevené v dobrom stave, vonkajšie žalúzie. Kúrenie je plynové aj tuhým palivom, voda obecná, na dvore je aj studňa, odpad 8 kub. žumpa, kanalizácia - prípojka pred domom. Dom bol do nedávna obývaný, je stále vykurovaný, udržiavaný , kúpou ihneď voľný. V cene je aj kompletné zariadenie domu. Vo vedľajšom vchode je komora, kde vedú schody do pivnice. Vedľa komory sa nachádza garáž. Na zadnom dvore je veľký sklad a drevenica na drevo. Na záhrade je vinič a ovocné stromy.

Pri dome je ihrisko, za rohom škôlka, pár krokov od domu potraviny Coop Jednota, benzínka Slovnaft a asi 400 metrov rieka Hron kde je cyklotrasa.

V cene sú zahrnuté všetky naše služby, právnik, rezervačné a kúpne zmluvy, notár, návrh na vklad, vklad na kataster, katastrálne poplatky. Pomôžeme vám aj s úverom a prepisom energii... Vybavíme v cene aj vypratanie nábytku v dome.

V prípade záujmu volajte na tel. číslo: 0903 319 226