• 184500 €

  • Rodinný dom

  • 1073 m2

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI:

Krásny priestranný a svetlý dom Dolné Žemberovce, ktoré sú iba 10 km od mesta Levice.

..." NA CENE SA DÁ EŠTE DOHODNÚŤ ! "...

Rodinný dom má 5 izby, kuchyňu, kúpeľňu a samostatnú toaletu.  Pozemok má 1 073 m2 a je celý zapísaný ako stavebný pozemok. Má dva vchody, jeden spredu a druhý zozadu na dvor ktorý má zámkovú dlažbu. Celý dom je podpivničený.

Vstupnými dverami spredu vojdete do veľkej obývačky a barovým pultom predelenou kuchyňou.  Kuchyňská linka na mieru má sporák a umývačku riadu, je tam jedálny stôl a v obývačke je zaujímavá kachľová pec. V strede domu je chodba kde je komora, kúpeľňa s rohovou vaňou a sprchovacím kútom, vedľa je samostatná toaleta s umývadlom, ďalej schody ktoré vedú hore na poschodie a dole k zadnému vchodu a do pivnice. Na medziposchodí sa nachádza balkónik 1x2 metre, na poschodí sú 4 izby, každá má samostatný vchod. Dve predné izby majú dvere na balkón. Dole v pivnici je miestnosť z plynovým kotlom, druhá s kotlom na tuhé palivo a ďalšie tri pivničné priestory. Celý dom je krásne presvetlený, v celom dome sú plastové okná, plastové vchodové dvere, bodové svetlá, plynové liatinové radiátory. Na chodbách, schodoch, v kúpeľni a obývačke je pekná dlažba, v kuchyni a v dvoch izbách plávajúca podlaha, v dvoch izbách pvc.  Zadným východom vyjdete na zastrešenú terasu prepojenú s budovou kde je letná kuchyňa a garáž. Dom je zateplený a má zaizolovanú a zateplenú rovnú strechu a urobenú vonkajšiu fasádu.  Na zadnom dvore sú hospodárske budovy na chov zvierat a udiareň.  Na záhrade sú ovocné stromy a vinič.  V cene je aj nábytok a zariadenie domu. Dom je na vedľajšej ulici. Slušný a milý susedia.

Odporúčam obhliadku!

V cene sú zahrnuté všetky naše služby, právnik, rezervačné a kúpne zmluvy, notár, návrh na vklad, vklad na kataster, katastrálne poplatky. Pomôžeme vám aj s úverom a prepisom energii... Môžeme vybaviť v cene aj vypratanie nábytku v dome.

V prípade záujmu volajte na tel. číslo: 0903 319 226