• 176000 €

  • Rodinný dom

  • 3100 m2

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI:

  • VIP-REALITY, sesterská firma Online Reality, ponúka na predaj dva samostatne domy, síce spojené jednou stenou, ale každý má svoje súpisné číslo s prisluchajúcim 30a pozemkom.

Novší dom pozostáva z dvoch poschodí: Zastavaná  plocha je 102m2 a podlahová (obytná) plocha je 160m2  + 20m2  technická časť, kde sa nachádza sklad, kotolňa a pivnička.
Na  prízemí sa nachdáza: kuchyňa, veľká obývacia izba, kúpelňa, kotolňa, technická miestnosť.
Na poschodí sa nachádza 2x veľká spálňa, sklad.

Starší dom v predu má iba jedno obytné poschodie + polovica domu podpivničená a suchá. Tiež ma dosť veľku povalu, kde sa dá uskladniť toho veľa (strop palčina, ale plechová strecha a úplne v poriadku). Zastavaná plocha staršieho domu je 120m2 a obytná je cca 95m2, kde sa nachádza 2x spálňa, kuchyňa prepojená dvermi s obývacou časťou a chodbou.

Za domom sa nachádza prístrešok, veľká garáž a altánok s kozubom.

Domy sa predávajú aj so zariadením.

Domy sú zvlásť napojené na všetky IS. vykurovanie sa realizuje buď na plyn, alebo tuhé palivo. Na pozemku sa nachádza aj vlastná studňa na prípadne  zavlažovanie či vonkajšie umývanie rúk a pod.

Výhody:
Široký pozemok, pekná záhrada, veľký sad, rýchla dostupnosť do MI, VT a TV.

Domy sa nepredavajú samostatne, ale iba ako celok. Možnosť využitia ako firemná časť v predu a súkromná v zadu. V respektíve dve samostatné rodiny alebo mladá rodina so starými rodičmi, ktorý majú vlastne bývanie so samostatným vchodom.

Cena 176.000,- eur

V PRÍPADE, ŽE VÁS DOM ZAUJAL A MÁTE ZÁUJEM O OBHLIADKU, KONTAKTUJTE NÁS NA TEL. č.: 0944 191 939  alebo  0908 489 363