• 120000 €

  • Rodinný dom

  • 100 m2

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI:

Plánujete stavať vlastný dom či sťahovať sa z bytu?

Ponúkame Vám na predaj nízkoenergetický drevovom alebo štandardný murovaný rodinný dom.

   
Keďže štandardný dom poznáte a pri jeho výstavbe vieme zastrešiť komplet stavbu na kľúč cez našich partnerov, ktorí už dlhodobo pôsobia v sfére stavebníctva, tak isto Vám ponúkame aj čiastočné práce - hrubá stavba, či dokončovacie práce.Tiež Vám chceme predstaviť nízkoenergetický DREVODOM:

   
Drevodomy predbehli výstavbu štandardných murovaných domov a v dnešnej dobe prinášajú istotu, že pri dobre spracovanej projektovej dokumentácii, logistike a organizácie, je možné už do 5 mesiacov od začatia výstavby bývať vo vlastnom.Určite oceníte kvalitu, individuálny či flexibilný prístup, príjemné teploty v zime či v lete a to za nízke mesačné náklady od 60 až 100,- eur mesačne vďaka fyzikálnym vlastnostiam použitých materiálov a skladby, keďže od 1.1.2021 musia byť všetky stavby na bývanie navrhnuté v energetickej triede A0, čo vytvára väčší tlak na stavbárov a výrobcov tepelne izolačných materiálov.

Stručná technická špecifikácia drevodomu:
Obvodové a vnútorné steny: Fasádna ušľachtilá omietka, drevovláknitá doska, rámová konštrukcia KWH, minerálna vlna, nosný drevený hranol, OSB doska, rosť - inštalačná rovina + tepelná izolácia, interiérový sadrokartón a maľovka.
Stropy: sadrokartónové podhľadové konštrukcie, prípadne napínané stropy za príplatok.
Strecha: Certifikovaná väzníková konštrukcia z konštrukčného dreva C24, Fúkaná izolácia (vlákno), skladba strešného plášťa podľa výberu. Typ strechy podľa výberu a projektu:  pultová, zelená, sedlová či valbová.

 Výhody oproti murovanej stavbe: ľahšie sa dostať do energetickej triedy, vyšší pomer úžitkovej a zastavanej plochy, žiadne mokré procesy, rýchlejšia výstavba. Keďže sa jedna o drevostavbu tak výstavbu neovplyvňuje mráz, či dlhšia nepriaznivosť počasia (okrem montáže skeletu a strechy samozrejme)

Ceny domov na kľúč sa pohybujú od 1200,- eur za m2 záleží od náročnosti a použitých materiálov, vykurovania a pod. Viete sa dostať aj na "nižšiu sumu za m2", ak si isté práce viete zabezpečiť sám, ako sú napr.: základovú dosku, elektroinštaláciu, či zateplenie.

Každopádne odporúča sa celú výstavbu vložiť do rúk odborníkov, ktorí majú v tejto oblasti dlhoročné skúsenosti :-)

CENA 4 izbového domu je 120 000 €

Nemáte pozemok? Zavolajte nám a my Vám ho nájdeme.

Čo si myslíte? Je drahšie bývanie v byte alebo v dome? Aj keby ste mali zobrať extra úver, kvôli kúpe pozemku, STÁLE SA TO OPLATÍ, ak spočítate výslednú splátku úveru a mesačných nákladov je bývanie v takomto dome rovne bývaniu v 4izb. byte.

Ak máte záujem o viac informácií či rovno si dohodnúť stretnutie s naším obchodným zástupcom volajte a rezervujte si termín na tel. číslo: 0944 19 19 39.

Domy na fotkách a mnoho iných sa práve realizujú a máte možnosť si pozrieť našu prácu a práve realizované projekty aj osobne, po absolvovaní prvého stretnutia s naším obchodným zástupcom.