• 120000 €

  • Rodinný dom

  • 100 m2

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI:

Plánujete stavať vlastný dom či sťahovať sa z bytu?

Ponúkame Vám na predaj nízkoenergetický drevovom alebo štandardný murovaný rodinný dom.


Keďže  štandardný dom poznáte a pri jeho výstavbe vieme zastrešiť komplet  stavbu na kľúč cez našich partnerov, ktorí už dlhodobo pôsobia v sfére  stavebníctva, tak isto Vám ponúkame aj čiastočné práce - hrubá stavba,  či dokončovacie práce.

Tiež Vám chceme predstaviť nízkoenergetický DREVODOM:
Drevodomy  predbehli výstavbu štandardných murovaných domov a v dnešnej dobe  prinášajú istotu, že pri dobre spracovanej projektovej dokumentácii,  logistike a organizácie, je možné už do 5 mesiacov od začatia výstavby  bývať vo vlastnom.

Určite oceníte kvalitu,  individuálny či flexibilný prístup, príjemné teploty v zime či v lete a  to za nízke mesačné náklady od 60 až 100,- eur mesačne vďaka fyzikálnym  vlastnostiam použitých materiálov a skladby, keďže od 1.1.2021 musia byť  všetky stavby na bývanie navrhnuté v energetickej triede A0, čo vytvára  väčší tlak na stavbárov a výrobcov tepelne izolačných materiálov.

Stručná technická špecifikácia drevodomu:
Obvodové  a vnútorné steny: Fasádna ušľachtilá omietka, drevovláknitá doska,  rámová konštrukcia KWH, minerálna vlna, nosný drevený hranol, OSB doska,  rosť - inštalačná rovina + tepelná izolácia, interiérový sadrokartón a  maľovka.
Stropy: sadrokartónové podhľadové konštrukcie, prípadne napínané stropy za príplatok.
Strecha:  Certifikovaná väzníková konštrukcia z konštrukčného dreva C24, Fúkaná  izolácia (vlákno), skladba strešného plášťa podľa výberu. Typ strechy  podľa výberu a projektu:  pultová, zelená, sedlová či valbová.

 Výhody  oproti murovanej stavbe: ľahšie sa dostať do energetickej triedy, vyšší  pomer úžitkovej a zastavanej plochy, žiadne mokré procesy, rýchlejšia  výstavba. Keďže sa jedna o drevostavbu tak výstavbu neovplyvňuje mráz,  či dlhšia nepriaznivosť počasia (okrem montáže skeletu a strechy  samozrejme)

Ceny domov na kľúč sa pohybujú od 1200,- eur za m2  záleží od náročnosti a použitých materiálov, vykurovania a pod. Viete sa  dostať aj na "nižšiu sumu za m2", ak si isté práce viete zabezpečiť  sám, ako sú napr.: základovú dosku, elektroinštaláciu, či zateplenie.

Každopádne odporúča sa celú výstavbu vložiť do rúk odborníkov, ktorí majú v tejto oblasti dlhoročné skúsenosti :-)

CENA 4 izbového domu je 120 000 €

Nemáte pozemok? Zavolajte nám a my Vám ho nájdeme.

Čo  si myslíte? Je drahšie bývanie v byte alebo v dome? Aj keby ste mali  zobrať extra úver, kvôli kúpe pozemku, STÁLE SA TO OPLATÍ, ak spočítate  výslednú splátku úveru a mesačných nákladov je bývanie v takomto dome  rovne bývaniu v 4izb. byte.

Ak máte záujem o viac informácií či  rovno si dohodnúť stretnutie s naším obchodným zástupcom volajte a  rezervujte si termín na tel. číslo: 0944 19 19 39.

Domy na fotkách  a mnoho iných sa práve realizujú a máte možnosť si pozrieť našu prácu a  práve realizované projekty aj osobne, po absolvovaní prvého stretnutia s  naším obchodným zástupcom.