• 132500 €

  • kancelárie

  • 655 m2

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI:

Na predaj veľká garáž a dvojizbová bytová jednotka.  Kuraľany okres Levice.

Garáž je vhodná ako na osobné autá, tak na kamion, alebo autobus. Výborná investícia na podnikanie. V garáži je montážna jama, železný stojan. Je napojená na elektriku a vodu.

Pri garáži je postavený dvojizbový byt ktorý má 67 m2, je komplet zariadený.  Je tam vstupná chodba, kuchyňa, kúpeľňa s vanou a toaletou, chodbička zo vstavaným regálom na mieru, dve izby, špajza. Zavedená elektrika, kúrenie plynové gamatky a piecka na drevo, voda  studňa 25 metrová s ponorným čerpadlom. Môžete byt používať aj ako kanceláriu pri podnikaní. Materiál kváder a tehla. Na dvore je posuvná elektrická brána. 

Pozemok má 655 m2 a je tam priestor, môžete tam parkovať kamiony, dodávky, autobusy alebo osobné autá na podnikanie autoservisu, pneuservisu, alebo napríklad na autopožičovňu...garáž sa tiež môže využiť aj ako sklad... Odporúčam vidieť, je vo veľmi dobrom stave.

V cene sú zahrnuté všetky naše služby, právnik, rezervačné a kúpne zmluvy, notár, návrh na vklad, vklad na kataster, katastrálne poplatky. Pomôžeme vám aj s úverom a prepisom energii.

V prípade záujmu volajte na tel. číslo: 0903 319 226