• 1 €

  • Rodinný dom

  • 240 m2

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI:

Tento úžasný projekt domu na 8a pozemku čaká na svojho majiteľa.
Ponúkame na predaj moderný, štýlový a hlavne praktický dom s veľkou úžitkovou plochou, veľkou terasou, v suteréne so zimnou záhradou, s práčovňou, a veľkým skladom.
Dispozícia a architektúra rodinného domu je navrhnutá  pre štvor až osemčlennú rodinu.
Návhnuty dom má zástavanú plochu 270m2, Suterén 122m2 a garáž 56m2.
Je tu možnosť zmeny na 4izb. dom s menšími úpravami terasy i suterénu - ale o tom už na osobnom stretnutí.

Rodinný dom sa bude nachádza v obci Zámutov, pod lesom a to do 300m od lyžiarského vleku, penziónov - čiže v hornej časti pod lesom.

Výstavba rodinného domu začne od 4/5 2023 do 12/2023 do stavu holodomu bez terénnych úprav. Alebo výstavba na kľúč do 7/2024.

Z akých materiálov bude postavený, aké okná a pod. je po finálnej dohode sa s projektantom a realitnou kanceláriou - čiže realizátorom stavby.

Vykurovanie rodinného domu, typ kúrenia, možnosť vykurovanie krbom, ohrev vody, fotovoltaika, žalúžie a  pod. záleži len a len od Vášho rozpočtu.

K pozemku je možnosť využívať aj studňu. Všetky ostatné siete na hranici alebo priamo na pozemku.

Obec Zámutov je vzdialená 10km / 10minút cesty od mesta Vranov n. T.
Aktuálne v  tejto obci nájdete všetko, čo budete  potrebovať. Či je to materská škola, základná škola, potraviny, penzióny a najmä veľá možností na turistiku v Slánskych vrchoch.  Pre deti príjemné miesto na vyrastanie a zážitky.


- Kúpou získate istotu a pohodlie za bezkonkurenčnú cenu, ktorú sa dozviete po stretnutí s projektantom a následným rozpočtárom čo bude za príplatok za 100,- eur vopred.

"Viletníci a špekulanti ani nechoďte prosím."

- dom sa dá kúpiť iba v troch štádiách a to: hrubá stavba, holodom, alebo dokončenie domu do stavu, na  kľúč. O ŽIADNEJ INEJ MOŽNOSTI NEBUDE PRIESTOR NA DEBATY - preto ešte raz ďakujeme za pochopenie :-)

Postup kúpy bude následný:
V prvej etape zaplatenie pozemku a základovej dosky.
O ďalších etapách na osobnom druhom stretnutí, NIE CEZ TELEFÓN, keďže nevieme ako sa bude financovať daná nehnuteľnosť a podľa toho sa nastavia aj podmienky, lebo je veľký rozdiel keď už vlastníte fin. prostriedky, bude to hypotéka (kde si to vieme dohodnúť s bankou) alebo budete predávať inú nehnuteľnosť a ňou budete financovať túto.

V prípade záujmu volajte zástupcovi, ktorý Vás bude sprevádzať na tel. číslo 0907 519 913  alebo realitnému maklérovi: 0944 19 19 39.