• 120000 €

  • Rodinný dom

  • 95 m2

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI:

Plánujete stavať vlastný dom či sťahovať sa z bytu?

Ponúkame Vám na predaj nízkoenergetický drevovom alebo štandardný murovaný rodinný dom.

   
Keďže   štandardný dom poznáte a pri jeho výstavbe vieme zastrešiť komplet   stavbu na kľúč cez našich partnerov, ktorí už dlhodobo pôsobia v sfére   stavebníctva, tak isto Vám ponúkame aj čiastočné práce - hrubá stavba,   či dokončovacie práce.

Tiež Vám chceme predstaviť nízkoenergetický DREVODOM:
Drevodomy   predbehli výstavbu štandardných murovaných domov a v dnešnej dobe   prinášajú istotu, že pri dobre spracovanej projektovej dokumentácii,   logistike a organizácie, je možné už do 5 mesiacov od začatia výstavby   bývať vo vlastnom.

Určite oceníte kvalitu,  individuálny či  flexibilný prístup, príjemné teploty v zime či v lete a  to za nízke  mesačné náklady od 60 až 100,- eur mesačne vďaka fyzikálnym   vlastnostiam použitých materiálov a skladby, keďže od 1.1.2021 musia  byť  všetky stavby na bývanie navrhnuté v energetickej triede A0, čo  vytvára  väčší tlak na stavbárov a výrobcov tepelne izolačných  materiálov.

Stručná technická špecifikácia drevodomu:
Obvodové   a vnútorné steny: Fasádna ušľachtilá omietka, drevovláknitá doska,   rámová konštrukcia KWH, minerálna vlna, nosný drevený hranol, OSB  doska,  rosť - inštalačná rovina + tepelná izolácia, interiérový  sadrokartón a  maľovka.
Stropy: sadrokartónové podhľadové konštrukcie, prípadne napínané stropy za príplatok.
Strecha:   Certifikovaná väzníková konštrukcia z konštrukčného dreva C24, Fúkaná   izolácia (vlákno), skladba strešného plášťa podľa výberu. Typ strechy   podľa výberu a projektu:  pultová, zelená, sedlová či valbová.

 Výhody   oproti murovanej stavbe: ľahšie sa dostať do energetickej triedy,  vyšší  pomer úžitkovej a zastavanej plochy, žiadne mokré procesy,  rýchlejšia  výstavba. Keďže sa jedna o drevostavbu tak výstavbu  neovplyvňuje mráz,  či dlhšia nepriaznivosť počasia (okrem montáže  skeletu a strechy  samozrejme)

Ceny domov na kľúč sa pohybujú od  1200,- eur za m2  záleží od náročnosti a použitých materiálov,  vykurovania a pod. Viete sa  dostať aj na "nižšiu sumu za m2", ak si  isté práce viete zabezpečiť  sám, ako sú napr.: základovú dosku,  elektroinštaláciu, či zateplenie.

Každopádne odporúča sa celú výstavbu vložiť do rúk odborníkov, ktorí majú v tejto oblasti dlhoročné skúsenosti :-)

CENA 4 izbového domu je 120 000 €

Nemáte pozemok? Zavolajte nám a my Vám ho nájdeme.

Čo   si myslíte? Je drahšie bývanie v byte alebo v dome? Aj keby ste mali   zobrať extra úver, kvôli kúpe pozemku, STÁLE SA TO OPLATÍ, ak spočítate   výslednú splátku úveru a mesačných nákladov je bývanie v takomto dome   rovne bývaniu v 4izb. byte.

Ak máte záujem o viac informácií či   rovno si dohodnúť stretnutie s naším obchodným zástupcom volajte a   rezervujte si termín na tel. číslo: 0944 19 19 39.

Domy na  fotkách  a mnoho iných sa práve realizujú a máte možnosť si pozrieť našu  prácu a  práve realizované projekty aj osobne, po absolvovaní prvého  stretnutia s  naším obchodným zástupcom.