• 140000 €

  • pre rodinné domy

  • 95 m2

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI:

Predstavujeme Vám Váš  DOM SNOV
Ponúkame Vám na predaj tento rozostavaný drevovom, alebo aj inú variantu na vedľajšom pozemku alebo Vami zvolenom pozemku.

Stručná technická špecifikácia:
Fasádna   ušľachtilá omietka, drevovláknitá doska, rámová konštrukcia KWH,   minerálna vlna, nosný drevený hranol, OSB doska, rosť - inštalačná   rovina + tepelná izolácia, interiérový sadrokartón a maľovka.
Stropy: sadrokartónové podhľadové konštrukcie, prípadne napínané stropy za príplatok.
Strecha:   Certifikovaná väzníková konštrukcia z konštrukčného dreva C24, fúkaná   izolácia (vlákno), skladba strešného plášťa podľa výberu.
Typ strechy podľa výberu a projektu: pultová, zelená, sedlová či valbová.

Výhody oproti murovanej stavbe:
Ľahšie sa dostať do energetickej triedy, vyšší pomer úžitkovej a zastavanej plochy, rýchly proces.

Ak   Vám nevyhovuje tento projekt alebo chcete isť radšej do murovaného  domu. Pretože murovaný dom vydrží dlhšie, ma lepšie akustické  vlastnosti, výhodou je rýchla prestavba pre ďalšie generácie.  Najdôležitejšie pri murovaných stavbách je dodržiavať kvalitu stavebného  materiálu, takže stavať z jedného systému a dožrať technologicky  postup. Odporúčame celu výstavbu vložiť do rúk odborníkov, ktorý majú  dlhoročne  skúsenosti. V takomto prípade sa pohybujete pri výstavbe na  kľúč od  1.000 - 1.300-, eur za m2.
Dom na fotke sa práve realizuje a  máte  možnosť si ho pozrieť aj osobne po absolvovaní prvého stretnutia s  naším  obchodným zástupcom.

Ak máte záujem o viac informácií či  rovno si  dohodnúť stretnutie s naším obchodným zástupcom volajte a  rezervujte si  termín na tel. číslo: 0948790522.