• 78000 €

  • 3 izbový byt

  • 72 m2

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI:

Ponúkame na predaj 3izbové byty v obci Vyšný Hrušov - jedná sa o novostavbu.
Bytový dom je z tehál CDm o hrúbke 38cm. Celý obvodový plášť je zateplený minerálnou vlnou o hrúbke 18cm. Vonkajšia fasádna omietka je silikónová.

Strecha pultová, zateplená 40cm fúkanej izolácie. Spĺňa energetický certifikát B ; ČO ZARUČUJE NÍZKE MESAČNÉ NÁKLADY.  Okná plastové - trojsklo. Vchodové dvere sú z hlinikových profilov.

Bytový dom pozostáva zo 4 podlaží. Na prvom podlaží (prízemí) sa nachádzajú pivnice o cca 6m2, technickej miestnosti, kde je čerpadlo na vodu a dvoch veľkých spoločných priestorov (spoluvlastnícky podiel cca 10m2), kde si viete odložiť bicykel, kočiar a pod.

Ku každému bytu prislúchajú dve parkovacie miesta.

Každý byt ma vlastný plynový kotol a vlastné elektrické meranie. Veľký balkón o rozmere cca 10m2. Samotné byty majú podlahovú plochu 62m2 Bytový dom je napojený na studňu, septik. Vývoz septika a starostlivosť o bytový dom je zabezpečený. Spoločenstvo sa bude podieľať 1/6 na osvetlení spoločných priestorov a pod.

Byty na 1 a 2 poschodí sa predávajú ako holobyty, kde je cena 78.000,- eur
Byty na 3 poschodí sa predávajú v ponuke štandard - čiže s kuchynskou linkou, dvere, dokončenou kúpeľňov, WC a podlahy - cena 88.000,- eur.

Výhody: bývanie pod lesom, tichá lokalita, nízke mesačné náklady, 10km od Humenného a 33km od Vranova nda Topľou.

V prípade vážneho záujmu či záujmu o obhliadku volajte na tel. číslo: 0944 19 19 39