• 232000 €

  • 4 izbový byt

  • 85 m2

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI:

VIP REALITY ponúka na predaj 4 izbový byt v novostavbe, upravený na dve bytové jednotky -1 izbový s terasou a 2 izbový s balkónom. 

Výnimočná štvrť pre ľudí, ktorí hľadajú mestský spôsob bývania, ale zároveň majú radi kontakt s prírodou.


Mestský charakter bytov v prostredí neďaleko Dúbravských lesov je ideálny pre moderných ľudí, ktorí vedia spomaliť, ale chcú si užívať aj benefity veľkomesta. Rovnováhu medzi pokojným a mestským životom nájdete práve tu.


Dispozícia ponúkaného 2-generačného bytu je rozdelená do dvoch bytových jednotiek so samostatnými vchodmi s oddeleným príslušenstvom a kuchyňami. Poskytuje tak jedinečnú príležitosť pre komfortné bývanie veľkej rodiny a následne aj zabezpečenie dôstojného dôchodku nerušeným prenájmom druhej časti po odrastení detí.


Byt sa nachádza na najvyššom – 9. podlaží, dom má sedlovú strechu, ktorá v lete poskytuje komfortnú klímu bez dodatočnej potreby chladenia.


Dispozične byt pozostáva z nasledovných miestností a príslušenstva: obývačka, 2x izba, hala, 2x kuchyňa, 2x kúpeľňa spolu s WC, pivnica (o výmere 2,56 m2), terasa (o výmere 6,80 m2), a loggia (o výmere 3,15 m2). Kuchyňa s jedálňou je vybavená kuchynskou linkou, sklokeramickou elektrickou varnou doskou, zabudovanou elektrickou teplovzdušnou rúrou, nerezovým drezom s pákovou batériou, keramickým obkladom steny za linkou, podlaha je laminát.. Kuchyňa prepojená s obývacou izbou je vybavená kuchynskou linkou, nerezovým drezom s pákovou batériou sklokeramickou elektrickou varnou doskou, zabudovanou elektrickou teplovzdušnou rúrou,. V každej kúpeľni je obmurovaná vaňa, umývadlo, pákové batérie, misa WC kombi, rebríkový radiátor. Na stenách a na vani je keramický obklad, podlaha je dlažba. Hygienické jadrá sú murované. V izbách a v hale sú na podlahe laminátové parkety. Na loggii aj na terase je mrazuvzdorná dlažba. Okná na byte a dvere na terasu a loggiu sú plastové. Vstupné dvere do bytu sú bezpečnostné, protipožiarne, interiérové dvere sú fóliované osadené do obložkových zárubní. Povrchy stien v celom byte sú upravené omietkami. V byte je umiestnený plynový závesný kotol s prietokovým ohrievačom vody. Vykurovacie telesá v byte sú zn. Korád. Byt sa nachádza vo vnútornej sekcii bytového domu. Vybavený je meračmi spotreby studenej vody. Orientácia miestností bytu je na SZ(1x izba + kuchyňa) a na JV (2x izba). Byt o celkovej podlahovej ploche nameranej pri miestnom šetrení 85,04 m2 (vrátane plochy loggie a balkóna, vrátane pivnice ) je zaradený do prvej kategórie.V pešej blízkosti bytového domu sa nachádza všetka občianska vybavenosť - OC DÚBRAWY - Tesco, lekáreň, kaviarne a drobné prevádzky, OC SARATOV - Billa, pošta, banky...Nízke mesačné náklady 110,- EUR sú ďalšou výhodou pre ktorú stojí táto nehnuteľnosť za zváženie


Cena nehnuteľnosti 232000€


V prípade záujmu nás kontaktujte na čísle 0907205227