• 1 €

  • 2 izbový byt

  • 54 m2

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI:

Ponúkame na predaj 2,5-izbový byt v centre mesta na Janouškovej ulici v Prešove. Byt má rozlohu 54 m² a k nemu patrí aj murovaná pivnica. Nachádza sa na vyvýšenom prízemí tehlového bytového domu.

Dispozícia bytu zahŕňa vstupnú chodbu, kúpeľňu s toaletou, kuchyňu, obývaciu miestnosť, pracovňu (prípadne detskú izbu), špajzu a spálňu.

Popis bytu zahŕňa: staršiu kompletnú rekonštrukciu, zmenenú dispozíciu, murované bytové jadro, sadrokartónové stropy, plastové okná, bio krb, dlažbu v kúpeľni a vstupnej chodbe, laminátovú plávajúcu podlahu v izbách a kuchyni, kuchynskú linku s plynovým sporákom, elektrickou teplovzdušnou rúrou a mikrovlnnou rúrou, spálňu so vstavanou skriňou, kúpeľňu s vaňou a práčkou, prepojenú s toaletou, pracovňu (detskú izbu) so vstavanou skriňou, špajzu, murovanú pivnicu, verejné parkovanie a nízke mesačné náklady. Náklady na byt sa pohybujú okolo 170 €.

Popis bytového domu zahŕňa: tehlový bytový dom, zateplenie obvodového plášťa, úpravu spoločných priestorov, rekonštrukciu strechy a vymenené rozvody teplej a studenej vody a kanalizácie.

Vďaka polohe bytu v blízkosti hlavnej ulice máte k dispozícii kompletnú občiansku vybavenosť – poštu, lekárne, kaviarne a reštaurácie, školy, zdravotné strediská. 

Byt sa predáva kompletne zariadený a je ihneď voľný na presťahovanie. 

Cena dohodou.