• 350 €

  • Garsónka

  • 23 m2

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI:

 REZERVOVANÉ - Exkluzívne len u nás Vám ponúkame na prenájom kompletne zariadenú garsónku V KOŠICIACH.

Byte je na prízemí bytového domu, je kompletne zrekonštruovaný a voľný od marca 2021.

Je vybavený vysokorýchlostným internetom, LCD TV s množstvom medzinárodných kanálov, nová plne vybavená kuchynská linka s tichými dojazdmi, indukčnou varnou doskou, mikrovlnná rúra, teplovzdušná rúra s grilom, hriankovač, kanvica, s príbormi, nerezovými hrncami, sklenenými dózami, taniermi, hrnčekmi, viacero druhov pohárov, atď.

Ďalej veľká zrkadlová šatníková skriňa do ktorej sa dá vojsť dnu, gauč,multifunkčný skladací / rozkladací stôl, pohodlná manželská posteľ s veľkým perinákom, žehlička, vysávač, multifunkčné svietidlo (luster) s aj farebným LED osvetlením na diaľkové ovládanie. Automatická práčka, chladnička, ďalšia skriňa a šatníkové vešanie s botníkom sú na chodbe. Kúpeľňa je so sprchovacím kútom, fénom a kúpeľňovými skrinkami s LED osvetlením. Je tam všetko okrem umývačky riadu a klimatizácie.

Je ideálny pre študenta/ov medicíny (lekárska fakulta je vzdialená asi iba 120 m), alebo zamestnancov fakultnej Nemocnice, alebo T-Systems (menej ako 1 km).

Ako bonus tam môžete mať pohodlnú elektricky nafukovaciu posteľ pre dvoch dočasných hostí a kľúče od kočikárne, kde si môžete zamknúť aj svoje bicykle.

Cena : 350 Eur pre 1 osobu / 360 pre pár.

V PRÍPADE, ŽE VÁS TÁTO NEHNUTEĽNOSŤ ZAUJALA A MÁTE ZÁUJEM O OBHLIADKU, KONTAKTUJTE MA AJ CEZ VÍKEND NA TEL. č. 0911 88 60 88 . Ak sa neviete dovolať píšte SMS a ja sa Vám spätne ozvem akonáhle budem môcť.