• 299000 €

  • 3 izbový byt

  • 97 m2

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI:

Pekný 3 izbový byt s príjemnou atmosférou a terasou s krásnym výhľadom. Byt sa nachádza na 2.NP (reálne vo výške 4. poschodia) bytového komplexu CETI, v obľúbenej časti mesta Banská Bystrica - Belveder.  

Tento bezbariérovo riešený komplex bytov ponúka skvelé miesto na bývanie s dobrou občianskou vybavenosťou, pre mladé rodiny ale aj starších, pre tých, ktorí hľadajú pohodlné a bezpečné bývanie s oddychovou zónou,  s jazierkom, detskými ihriskami a pieskoviskom, či lavičkami na posedenie v naozaj krásnom prostredí plnom stromov, kríkov a parkovej zelene.

Spoločné priestory bytového komplexu, výťahy, plochy pivníc ( 0. NP) a parkovacie miesta (-2. NP a -1. NP) sú logicky usporiadané, bezpečnostne zabezpečené, kontrolované bezpečnostnou službou a kamerovým systémom 24/7.

Na poschodí sú 3 byty, spoločná chodba umožňuje uloženie napr. kočiara pre dieťa, slušný susedia a dobré medziľudské vzťahy.      

Dispozícia bytu umožňuje pohodlné bývanie pre 3-4 člennú rodinu. Vstupná chodba je priestranná, možná variabilita usporiadania aj jej prípadným predelením, umožňuje vytvoriť priestor pre cvičenie, relax ale aj praktické využitie napr. sušenie prádla, keďže chodba má aj okno orientované na sever.

Izba č.1 v súčasnosti využívaná ako pracovňa, vybavená vstavanou šatníkovou skriňou na mieru, je nepriechodná a okno má orientované na severnú stranu.

Izba č.2 je priestranná spálňa, vybavená vstavanou šatníkovou skriňou na mieru, je to nepriechodná veľmi príjemná izba, orientovaná na juho východ.

Izba č.3 je obývačka s kuchyňou prepojenou priestrannou terasou, je to tienená loggia, na ktorej sa dá vychutnávať výhľad v každom ročnom období so slniečkom od východu až po jeho západ.

Byt má dostatočne priestrannú samostatnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a samostatné WC.

Výmera podlahovej plochy bytu s príslušenstvom je 97,35 m2, z toho plocha bytu je 78,72 m2, terasa 14,43 m2 a pivnica (na -1. posch.) 4,20 m2.

Vybavenie bytu je vo vyššom štandarde, kuchynská linka SIKO na mieru so vstavanými spotrebičmi - elektrická rúra, umývačka riadu, elektrická varná doska, chladnička, digestor, všetko zn. BOSCH, alarm, bezpečnostné vchodové dvere, interiérové dvere SAPELI, kvalitná, veľmi tichá a úsporná klimatizačná jednotka DAIKIN, nadčasová vinylová podlaha, kvalitne urobené obklady a dlažby, sanita, sieťky na oknách, sťahovacie žalúzie. Majitelia sú pedanti a prevedenie prác zodpovedá tomuto naturelu.  

Nízke náklady na bývanie, zálohový predpis pre 2 osoby cca 120 eur/mesiac (reálne sú preplatky z týchto platieb). Podľa informácií majiteľa je byt teplotne vyrovnaný, v zime je príjemne teplo (aj pri minimálnom kúrení) a v lete naopak príjemný chládok. Vykurovanie bytového komplexu zabezpečuje kotolňa pre 3 bytové bloky.

Spoločne s 3. izbovým bytom sa predáva aj 1 parkovacie státie 12,5 m2, ktoré sa nachádza na - 2. NP. Samostatný vstup do podzemných garáží vstupnou bránou na diaľkové ovládanie, dostatočne priestranné príjazdové aj parkovacie plochy aj pre staršieho alebo začínajúceho vodiča. Bezbariérové priestory až do bytu. Pivnica na 0.NP je murovaná, dostatočne priestranná aj na odkladanie bicyklov, kolobežiek atď.  

Lokalita - výborná, kultivované prostredie kde sa pozriete. V blízkosti súkromná detská škôlka, jazyková škola, LIDL, stomatologické ambulancie, prevádzky kozmetiky, kaderníctvo, masáže, očné laserové centrum, MHD s priamym spojením do centra mesta a ostatných mestských častí. Do centra mesta 10 min. pešo.

Dohoda možná.