• 730000 €

  • sklad

  • 16184 m2

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI:

   DOHODA NA CENE ISTÁ !

Exkluzívne ponúkame na predaj veľkosklad, ktorý má 6 kvalitných chladiacich boxov. 

Hlavná časť veľkoskladu má vstupné dvere a rampu do veľkej haly, samostatná časť tvorí 6 kvalitných širokých chladiacich boxov. Nad nimi na poschodí je srdce haly, je to strojovňa boxov. Na druhej strane na poschodí sú dve kancelárie, s toho jedna veľká so zasadačkou. Samostatný vchod pre zamestnancov priamo do šatne, vedľa sú sociálne priestory, toaleta a sprcha zvlášť pre ženy a zvlášť pre mužov. Ďalšiu časť veľkoskladu tvorí vonkajšia časť s prístreškom a vonkajším zastrešených skladom a zadná veľká hala so samostatných vchodom a rampou. Na ľavej strane veľkoskladu sú samostatné dvere do skladu plného regálov na uskladnenie chemikálii, alebo pracovného oblečenia.

Veľkosklad má nosnú oceľovú konštrukciu, 1928 m2. Pozemok má 14 260 m2, kde sa nachádza veľký priestor na parkovanie osobných áut aj kamiónov....Veľkou výhodou je súkromný transformátor priamo na pozemku, vlastná studňa a čistička na bio odpad. Elektrické kúrenie... Veľkosklad môže slúžiť na uskladnenie ovocia, zeleniny, potravín alebo surovín, ktoré vyžadujú kontrolovaný a riadený teplotný režim. K dispozícii znalecký posudok. 

Veľkosklad sa nachádza hneď pri hlavnej ceste iba 10 kilometrov od Želiezoviec... ...Výborná investičná príležitosť! ...

   V prípade záujmu volajte na tel. číslo: 0903 319 226