• 118000 €

  • pre rodinné domy

  • 500 m2

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI:

Predáme pozemok na peknom  mieste, mimo hlavnej cesty, neďaleko od Senca v obci Kostolná pri Dunaji. Ide o nové pozemky, na ktoré bolo vydané platné územné rozhodnutie na vybudovanie prístupovej cesty a 4 pozemkov o výmere cca 500 - 550 m2 na výstavbu rodinných domov. Rodinné domy podľa schváleného ÚP budú naprojektované ako dve dvojice domov (viď obrázok). Dvojica samostatných RD musí mať podľa pokynov ÚP spoločné priečelie domu (prepojenie RD-ov priečkou a prestrešením vchodu), inak to budú samostatné RD,  Výstavba podľa schváleného projektu RD, ktorý je súčasťou predaja pozemku. 

Prístupová cesta - novovybudovaná, po kolaudácii bude odovzdaná obci, inžinierske siete - voda, kanalizácia, elektrika pri pozemku.

Stav riešenia - aktuálne je spracovávaný geometrický plán na výmeru jednotlivých pozemkov k dispozícii bude do konca februára 2024 aj s presnými výmerami pozemkov, cena bude upravená podľa m2 zvoleného konkrétneho pozemku, predávajúci majú podanú žiadosť na stavebné povolenie na výstavbu inžinierských sietí a cesty. Je možné súbežne podať žiadosť na stavebné povolenie RD.

Predpoklad zahájenia výstavby cesty od mája 2024. Predpoklad možnosti výstavby leto 2024.

Možnosť výstavby hrubej stavby (holostavby), podľa dohody.

Maklér odporúča, tieché miesto v obci, nie satelit, mimo hlavnej cesty, bezpečné miesto, za záhradami, výhľad do poľa, skvelá dostupnosť do Senca 5 min., do BA do 30 min, seriózne jednanie, možnosti variability riešenia aj s výstvabou.