• 744000 €

  • Rodinný dom

  • 856 m2

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI:

Ponúkame na predaj veľmi pekné bývanie - rodinné sídlo pre viacgeneračnú rodinu, ktorá hľadá už zabývanú novostavbu v blízkosti centra mesta s veľmi príjemnou atmosférou domova. Rodinný dom má možnosti využitia zastavaných priestorov nielen na bývanie ale aj na podnikateľské účely napr. ako menší rodinný penzión, materská škôlka. Priestranný pozemok (cca 15x58 m) má v prednej časti zastavané a parkovacie plochy pre min. 3 vozidlá, v zadnej časti je oddelený priestor záhrady s dokonalým zázemím pre trávenie voľného času pre deti, dospelých aj starších ľudí za každého počasia. Bazén, sauna, altánok, chatka na záhradné náradie, vyvýšené záhony, zimná záhrada, fitness domček (prípadne herňa alebo raňajková miestnosť v prípade penziónu) vytvárajú so záhradou veľmi príjemnú pocitovú atmosféru odkiaľ sa nechce odísť s dokonalým súkromím.

Rodinný dom má samostatné plynové vykurovanie pre každú z troch bytových jednotiek. Dom je postavený z ytongu, je riadne zateplený aj preto sú náklady na vykurovanie resp. na bývanie ako v bežnom 3 izbovom byte, do 300,- eur/ mesiac.

História domu - súčasní majitelia urobili novostavbu priestranného 2 izbového RD z roku 2004 v ktorom bývali rodičia, čím vytvorili druhú 3. izbovú bytovú jednotku pre bývanie mladej rodinky. V roku 2014 pristavili k RD ďalšiu 4 izbovú bytovú jednotku s rodinným krbom v ktorej dnes bývajú s 3 deťmi.

Všetky jednotky sú trvale obývané, priebežne rekonštruované a udržiavané vo výbornom stave. Pred 2 rokmi vybudovaná zimná záhrada, ktorá je plnohodnotnou izbou vrátane vykurovania, slúži nielen na oddych ale aj ako domček pre domáceho miláčika - psa.

Momentálne je v dokončovacej fáze stavba fitness miestnosti resp. herne s barom. Rodinný dom je napojený na všetky inžinierske siete. Dom je teplotne vyrovnaný, dve bytové jednotky sú klimatizované.              

Názor makléra: Ojedinelá ponuka v centre mesta pre viacgeneračné bývanie. Napriek situovaniu RD na ulici s mestskou premávkou, tiché interiérové prostredie vrátane záhradných priestorov. Veľmi príjemná nehnuteľnosť s atmosférou domova a pohody.