• 225000 €

  • Rodinný dom

  • 270 m2

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI:

SanReal Jana Anderlová ponúka na predaj dom na Graniari, ktorý je samostatnou polovicou dvojdomu. 

Nehnuteľnosť (kolaudovaná v roku 1985) s obytnou plochou približne 180 m2, sa nachádza na sčasti rovinatom aj kaskádovitom pozemku (1:1) o rozlohe 474 m2. Čiastočne zrekonštruovaný dom pozostáva z prízemia a dvoch poschodí. Prízemie: chodba, sklad, komora, práčovňa, kotolňa a garáž. 

1. poschodie: chodba, kuchyňa, obývacia hala, spálňa, kúpeľňa, WC. 2. poschodie: chodba, kuchyňa so špajzou, obývacia miestnosť, pracovňa, spálňa a kúpeľňa s WC. Nehnuteľnosť prešla rekonštrukciou 1.poschodia ako celku, výmenou plastových okien (2008), plynového kotla (2013) a čiastočným zateplením. Dom je vybavený plynovým ústredným kúrením, je napojený na obecný vodovod a elektrinu. Odpad rieši mestská kanalizácia. 

Medzi najväčšie výhody tejto nehnuteľnosti patrí jej vyhľadávaná poloha v tichej lokalite s výhľadom na mesto, dispozícia domu vhodná aj na vybudovanie dvojgeneračného bývania a rýchly prístup do mesta, či na obchvat R1. Energetický certifikát nie je.

Všetky podrobnejšie informácie vám poskytnem na osobnej obhliadke, kontaktujte ma na tel 0948 880 107.
Poskytujeme kompletný realitný a právny servis, vrátane katastrálnych a notárskych poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
V prípade potreby prefinancovania kúpy nehnuteľnosti vám poskytneme kompletný hypotekárny servis aj do výšky 100% hodnoty nehnuteľnosti na základe vašej bonity.