• 258000 €

  • Rodinný dom

  • 196 m2

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI:

Ponúkame na predaj pekný RD v slepej ulici, postavený z kvalitných materiálov (majitelia si ho stavali pre seba) skolaudovaný v r.2008. Je postavený z Ytongu, zateplený, kvalitná strecha pálená škrídla Tondach - Bobrovka. Rozmery domu 10,8 m x 11,4 m. Projekt stavby a dispozícia umožňuje dvojgeneračné bývanie, prípadne aj väčšej rodiny so zabezpečením súkromia všetkých bývajúcich.

Dispozícia prízemia: Vstupná chodba, spojovacia chodba, pracovňa (hosťovská izba), spálňa (orientácia SV), kúpeľňa, samostatné WC, obývačka s krbom s výstupom na terasu (orientácia J), kuchyňa, jedáleň a špajza.

Dispozícia poschodia: 3 samostatné izby (orientácia JV, JZ, SV), priestranná kúpeľňa s vaňou, sprch. kútom, technická miestnosť, ktorá slúži aj ako práčovňa a sušiareň.

Všetky miestnosti v dome sú dostatočne priestranné, presvetlené a pôsobia veľmi vzdušne. Dom je teplotne vyrovnaný, majitelia nepotrebovali klimatizovať. Rodinný dom je vykurovaný plynovým kondenzačným kotlom, sú tu všetky inžinierske siete vrátane kanalizácie, obecná voda + 2 výdatné studne s vodou. Náklady na bývanie max. 150 eur/mesiac.

Osadenie RD na rohovom pozemku vytvorilo efektívne možnosti jeho využitia. Čelný priestor pred domom s vydláždenými plochami je využívaný ako parkovacia plocha pre 2 autá ale aj priestor s peknými plochami zelene, či využitie bočnej steny domu a oplotenia od suseda ako skladovacia plocha pre odkladani bicyklov atď. Bočný a zadný priestor domu sú využívané ako záhrady, tá na južnej strane s terasou z obývačky ako okrasná, oddychová záhrada, tá časť orientovaná na východ s terasou ako záhrada na pestovanie, opekanie aj s priestorom pre malý chov sliepok na vajíčka. V záhrade je množstvo rodiacich ovocných stromov a kríkov, okrasných rastlín, spolu s 25 ročnou vzrastlou lipou v rohu pozemku a posedením je tu vytvorený harmonický priestor s dokonalým súkromím, doslova obklopený už zapestovanou zeleňou.

Z južnej strany domu je z exteriéru prístupná miestnosť slúžiaca ako odkladací priestor, technické zázemie pre automatickú závlahu, v súčasnosti slúži aj ako priestor pre psíka. RD je vybavený zabezpečovacím systémom- alarm. V záhrade je využívaná pôvodná žumpa 12 m3 na záchyt dažďovej vody pre polievanie.

Rohový pozemok umožnil vybudovať prestrešený prístrešok pre auto, prístupný z ulice, dvere na diaľkové ovládanie, ideálny priestor aj na odloženie napr. loďky, Malý Dunaj vzdialený 1,5 km od domu.

Tento RD poskytuje ideálne bývanie vo vidieckom prostredí, nie v satelite. Sú tu krásne výhľady z izieb na poschodí domu, v blízkosti škôlka, ZŠ navštevujú deti v Tomášove. Pravidelné linky autobusu ráno, poobede každých 20 min. na trase do a z BA. Obchvat R7 cca 13 km, cesta do centra BA do 30 min. Množstvo športových príležitostí, pekné trasy na bicykel, korčule, rybolov a člnkovanie v Malom Dunaji, ihrisko, jazdiareň, množstvo detí v dedine. Najbližšie TESCO do 5 min. autom v Zlatých Klasoch, Billa a Lidl cca 10min v Malinove.