• 28000 €

  • Iný objekt na bývanie

  • 40 m2

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI:

Ponúkame na predaj mobilný domček s terasou v Chorvátsku v Pirovaci ( Kemp Pepe). Mestečko sa nachádza v blízkosti prímorských lokalít ako Šibenik alebo Vodice.
Dom je kompletne vybavený viď. foto. V dome sú 2 spálne, WC, kúpeľňa a kuchyňa. Teplá voda je zabezpečená plynovým prietokovým ohrievačom na PB flašu. Teplé počasie aj počas noci Vám spríjemní klimatizácia. Pri domčeku z boku, sa nachádza vonkajšia sprcha ideálna po návrate z pláži. K domčeku prislúcha odkladací priestor ( bycikel, padlebord...). Parkovanie možné pred domčekom. Pláž je kamienková s pozvoľným vstupom do mora, ktorá je vzdialená od domčeka max. 100m. Do mesta je to 2 min autom alebo pešo chodníkom popri pláži pri krásnom západe slnka. V meste Pirovac je viacero vynikajúcich reštaurácii s domácimi špecialitami, výborná pekáreň s pizzeriou, práčovňa a potraviny Studenac. Cca 15 km Šibenik, kde je kompletná občianska vybavenosť. Vhodná investičná príležitosť na podnikanie alebo pre rodinu a priateľov.

V cene je  propagácia nehnuteľnosti, vyhotovenie zmlúv a právny   servis, ktorý zabezpečuje za bezkonkurenčnú cenu ONLINE REALITY.sk

V prípade záujmu kontaktovať na tel. čísle: 0910263256