• 37000 €

  • pre rodinné domy

  • 659 m2

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI:

Zrealizujete svoj zámer o vlastnom bývaní na tomto krásnom pozemku v obci Vlčany len 15 km od Šale (smer Bratislava) alebo 15 km od Kolárova (smer Komárno)  Na predaj pekný rovinatý pozemok o rozlohe 659 m², zapísaný v intraviláne obce (určený na stavbu rodinného domu), ktorý má priam ideálnu šírku 15,5 m a dĺžku až 42,5 m . Pozemok má všetky potrebné inžinierske siete (voda,plyn ,elektrika, kanalizácia). Na pozemku sa ešte ako pre niekoho BONUS -nachádza starý sedliacky dom z cca roku 1900, ktorý je ( nie však nevyhnutné)potrebné zbúrať, ak chcete vlastný nový domček.Alebo sa nebráni ani v kompletnej síce náročnejšej  rekonštrukcii,ale výsledkom bude  Váš vlastný domček s nádychom vidieka v krásnom prostredí, keďže obec Vlčany leží v centrálnej časti Podunajskej nížiny na nive Váhu. Územie má typický nížinný reliéf s množstvo mŕtvych ramien(foto 1). Raritou je závesná kompa na rieke Váh vo Vlčanoch- ktorá v minulosti prepravila denne 300 automobilov a výrazne skrati cestu z Vlčian do Palárikova, Selíc či Nových Zámkov. Využívajú ju osobné a nákladné autá, traktory, kombajny, motorky i ľudia nielen z Vlčian a je bezplatná.


Výhodou tohto pozemku je teda nielen lokalita,ústretoví a milí susedia , ale aj blízkosť centra a super cena za pozemok vrátane domu.
V obci je kompletná občianska vybavenosť. 

S pomocou akoukoľvek- vypratanie, búranie ,výstavba, projekt a pod. Vám po dohode tiež radi pomôžeme, prosto všetko nechávate v našich rukách a vy sa  finálne iba presťahujete .