• 1 €

  • pre rodinné domy

  • 1888 m2

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI:

U nás na  predaj väčší pozemok  s 2 samostatnými rodinnými domami, ktoré sú v pôvodnom stave . V roku 2015 prebehla čiastočná rekonštrukcia. Avšak garáž na pozemku je určená na búranie- povolenie majiteľia riešia na obecnom úrade.  V súčastnosti zadný väčší dom vyžaduje rozsiahlu rekonštrukciu. Všetky inžinierske siete sú k dispozícii na pozemku aj v domoch.

Pozemok je v súkromnom vlastníctve a skladá sa zo 4 parciel: 

  1.  71 m2 zastavaná plocha- predný domček- chalúpka,
  2. 127m2 zastavané plochy a nádvoria - zadný dom cca z roku 1970 
  3. 1206 m2 intravlán - zastavané plochy  a nádvoria - pôvodný zámer majiteľov bola investičná výstavba  , ku ktorej už vlastnia aj hotový projekt a majú kladné vyjadrenie zo stavebného úradu obce. 
  4. 484 m2 - záhrada

 K dispozícii je aj znalecký posudok,avšak hypotekárny úver je možný len po dohode z bankou jedného z vlastníkov pri zložení zábezpeky z ceny nehnuteľnosti v hotovosti  ako notárska úschova do reálneho ukončenia predaja a uhradenie celej kúpnej ceny. Radi Vám poskytneme kompletné vybavenie úveru k financovaniu. Majitelia majú k tomu už v cene aj všetky právne  podklady a zmluvy a pristupujú k predaju seriózne. V cene aj projekty a servis ohľadne inžinieringu až po možnosť realizácie stavby (projekt na 3 nové domy na pozemku ) po dohode , vrátane všetkých povolení.  Viac info pri obhliadke.

Obec Černík sa nachádza v okrese Nové Zámky, patrí do kraja Nitrianskeho (Nitra -20 km). Susedí s obcami Mojzesovo, Vinodol, Komjatice, Maňa, Kmeťovo, Michal nad Žitavou. Obec leží na ľavom toku rieky Nitry, po pravej strane lemovaná lesmi o výmere 315 ha. Nehnuteľnosť sa nachádza v centre obce - všetko je  peši 5-10 min - zdravotné stredisko , základná škola s MŠ,obecný úrad, pošta ,obchod ,park, kostol aj pizzeria. Most cez rieku Nitru bol zrekonštruovaný v roku 2000. Do katastra obce patrí aj rybník a časť štrkoviska. Tieto plochy sú využívané rybármi na rybolov i na rekreačné prechádzky rodín z obce.

Býva tu kopa skvelých ľudí a už aj veľa mladých rodín (rodinná výstavba prebieha stále a pozemky sa míňajú ) , ktorí sa potešia, ak sa rozhodnete zapadnúť do ich komunity.

Preto vám odporúčam poponáhľať sa a dohodnúť si obhliadku.  Zavolajte nám kedykoľvek.  ?

Ak budete rozhodnutí spraviť ďalší krok, prípadne sa niečo spýtať, tak nás neváhajte kontaktovať. S majiteľmi máme dobrý vzťah a túto kompetenciu zverili plne len do našich rúk . Cena dohodou.