• 1 €

  • rekreačný pozemok

  • 440 m2

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI:

Na pozemku  dávno domček stál, no žiaľ z neho sa už nič nezachovalo,len podorys a tým možná vystavba nového menšieho domčeka,alebo víkendovej chalúpky pre Vás . Pozemok je v súkromnom vlastníctve a intraviláne obce Ipeľský Sokolec . Celý pozemok sa skladá z 3 parciel, kde jedna je dom ( 265 m2), druhá záhradka ( 99 m2) a jedna najmenšia časť  76 m2) len trávnatá plocha- využitie rôzne . Výstavba je už na Vás - domček modrný,alebo tradičná chalupa? Preto bude vhodný pre ľudí v zrelom veku, ktorí chcú svoj čas tráviť na mieste, kde sa môžu poctivo realizovať na záhrade. Tiež je vhodný aj pre mladú rodinku, ktorá chce utiecť pred ruchom mesta a v novopostavenom domčeku sa odreagovať večernou grilovačkou, opekaním,či varením gulášu . Alebo aj odvážnych jednotlivcov, ktorí si povedia, že chcú svoj voľný čas zasvetiť chalupárčeniu a všetkému, čo k tomu patrí. V susedstve už jedna hotová chalúpka stojí a majiteľia sú pripravení ju kľudne dať aj do prenájmu ( samostatný objekt na zvlásť parcele). 

Obec Ipeľský Sokolec sa nachádza na juhu Slovenska V Nitrianskom kraji, v okrese Levice, na pravej strane rieky Ipeľ. Rieka tvorí hranicu medzi Slovenskou republikou a Maďarskom.  Najbližšie mestá: Šahy vzdialené 23 km, Levice 31 km, Želiezovce 18 km.

Všetci vieme,že dostupnosť pozemkov je v dnešnej dobe veľmi žalostná. Preto vám odporúčam poponáhľať sa a dohodnúť si obhliadku.  Zavolajte nám kedykoľvek.  ?

Ak budete rozhodnutí spraviť ďalší krok, prípadne sa niečo spýtať, tak nás neváhajte kontaktovať. S majiteľmi pozemku  aj chalúpky máme dobrý vzťah a túto kompetenciu zverili plne len do našich rúk . Cena dohodou.