• 1 €

  • 3 izbový byt

  • 74 m2

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI:

Predáme byt na výbornom mieste, hneď na začiatku Petržalky v blízkosti Ekonomickej univerzity. Bytový dom prešiel rekonštrukciou, čipové vstupy, rekonštrukcia interiéru.

Byt je príjemný, tichý, slnko je v 2 izbách a kuchyni orientované na východ, spálňa s loggiou je orientovaná na západ.

Dispozične byt pozostáva z predsiene, chodby, troch nepriechodných izieb, kuchyne, samostatného WC, kúpeľne, technickej miestnosti (resp. šatník). Pivnica je na poschodí.  

Byt prešiel postupnou rekonštrukciou v priebehu posledných 6 rokoch, v roku 2020 nová kúpeľňa. Byt je kúpou ihneď voľný.

Celková výmera podlahovej plochy bytu bez loggie je 74 m2. Náklady na bývanie - nájomné cca 150/mesiac. Slušný vchod aj susedia, verejné parkoviská pred bytovým domom.

Výborná  lokalita s množstvom možností pre trávenie voľného času s deťmi, kompletná infraštruktúra v dosahu peši, školy, škôlky, veľa zelene.

Názor makléra - byt s minimálnymi nákladmi na okamžité nasťahovanie (je potrebná výmena plávajúcej podlahy v izbách), je v lukratívnej časti Petržalky s výbornou občianskou vybavenosťou aj dostupnosťou do centra mesta. Cena vrátane provízie RK. Dohoda možná.

Aj na investíciu...v blízkosti Ekonomická univerzita, prenájom pre študentov, dištančné štúdium nebude večne.