• 1 €

  • obchodné

  • 125 m2

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI:

Realitná kancelária VIP Reality Vám ponúka na odstúpenie plne zabehnutú prevádzku Colin´s v Michalovciach. 

Prevádzka o veľkosti 125 m2 je vybavená 2 skladmi, vlastnou kotolňou, vlastným pultom s pokladňou, regálmi aj stojanmi s tovarom, 2 klimatizáciami v prednej aj zadnej časti predajne, 2 skúšobnými kabínkami. Prevádzka sa predáva aj s tovarom, ktorý tvorí mužské aj ženské oblečenie športového aj elegantného typu, ktorými sú nohavice, tepláky, košele, mikiny, plavky a doplnkový tovar: batohy, čapice, šály, šiltovky, opasky, okuliare. 

Prevádzka sa prenecháva aj so zabehnutým, dlhoročným a spoľahlivým zamestnancom. Prenecháva sa s dodávateľmi, so stálymi klientmi, so všetkým tovarom aj s hnuteľným zariadením. 

Prevádzka je zateplená, má znížené stropy, kvôli tomu udržuje v zime teplo a v lete príjemné teploty. Priestor sa v minulosti využíval ako banka, preto je prevádzka zabezpečená kamerovým a bezpečnostným systémom. Do prevádzky sa vchádza priamo z námestia. 

V prevádzke sa predávajú rôzne typy značiek oblečenia, ako sú North Finder, Loap a turecké značky, ako sú SML, Cakko, Capon, Mc Manaman.

Celkové náklady sú 1000,- Eur vrátane energií.

Kúpou tejto prevádzky nie sú žiadne starosti, rovno prídete a podnikáte.

Nevahajte a kontaktujte ohľadom dohodnutia si obhliadky na tel čísle: 0917 846 179