• 195000 €

  • Rodinný dom

  • 255 m2

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI:

Ponúkame na predaj (prenájom) nadštandardný 4-izbový radový dom  nachádzajúcich sa v Nitre pod Zoborom v pešej dostupnosti MHD. Okrem  vynikajúcej dostupnosti do mesta Nitra sa dom nachádza v blízkosti  prírody, vinohradov a neďaleko od lesa, čo dáva tejto susedskej komunite  výnimočný charakter. Radový dom zahŕňa dve parkovacie miesta, ktoré sa  nachádzajú priamo pred vchodom, čo zabezpečuje maximálny komfort.

Interiér pozostáva z troch spální a veľkej obývačky, ktorá poskytuje  dostatok priestoru pre všetky rodinné aktivity. K dispozícii je  kompletná zariadená kuchyňa, vrátane vstavaných spotrebičov – varnej  dosky, chladničky, rúry , umývačky riadu. Južne orientovaná obývacia  izba je krásne osvetlená francúzskymi oknami vedúcimi na terasu a  záhradu . Vonkajší obytný priestor poskytuje priateľské posedenie pre  rodinu, ako aj pre zábavu. Celý priestor vytvára príjemnú komunitnú  atmosféru. Dom je kompletne zariadený, vybavený množstvom odkladacích  priestorov a vstavaných skríň. Dom je klimatizovaný.

Celková obytná plocha domu je 105 m2 plus terasa  22m2 a záhrada k tomu. (celková plocha pozemku 255 m2)

Celá radová domová štvrť je novo postavená. Zahŕňa moderný dizajn a  architektúru a nové mestské trendy s použitím vysoko kvalitných  materiálov.

Dom je k dispozícii na predaj alebo prípadný prenájom okamžite.

Cena: 195 000 €

Viac info na 0911 915 110 Miroslav Fülöp