• 195600 €

  • Rodinný dom

  • 400 m2

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI:

V obľúbenej lokalite Humenného - Dubník, je ukončená výstavba hrubej stavby a vonkajších úprav rodinných domov. V "Rezidencii Gaštanová" je 6 rodinným domov - 3 bungalovy, 3 dvojpodlažné domy (1 už predaný), ktoré majú vlastnú prístupovú cestu zo zámkovej dlažby a oplotenie celej rezidencie s posuvnou bránou na diaľkové ovládanie.

V cene domu je zahrnuté  

* hrubá stavba, nosné priečky, na ostatné priečky pripravený materiál

* železobetónové schodisko (dvojpodlažný dom)

* strecha, na bungalovoch "zelená strecha"

* zateplenie minerálnou vlnou hr. 150 mm

* fasádna omietka

* tehličkový obklad na časti fasády

* hliníkové vchodové dvere

* plastové okná a dvere

* strieška nad vstupom

* tepelné čerpadlo so zásobníkom (nenamontované)

* miesta na parkovanie

* spevnené plochy - betónová terasa 24 m2

* podiel na infraštruktúre - príjazdová komunikácia zo zámkovej dlažby, vysokoúnosný príjazdový mostík so zábradlím, oplotenie areálu a vstupná brána na diaľkové ovládanie, pripojenie na elektrickú, vodovodnú a kanalizačnú sieť (so šachtami),  5 m3 retenčná nádrž na dažďovú vodu.


Bungalov - úžitková plocha 119 m2, obývačka s kuchyňou, špajza, tri spálne a dve kúpeľne

Dvojpodlažný dom - úžitková plocha 132 m2, prízemie: obývačka spojená s kuchyňou, špajza, technická miestnosť, poschodie: tri spálne, dve kúpeľne, šatník (variabilné riešenie)


Na výber je veľkosť pozemkov od 298 m2 do 342 m2 pri dvojpodlažných domoch, pri bungalovoch od 378 m2 do 401 m2. Cena pozemku (ktorá nie je započítaná v cene domu) je 65,-€ / m2.


V prípade záujmu je možné jednotlivé domy dokončiť aj "na kľúč", poprípade dohodnúť jednotlivé stavebné práce na dokončení domu.


Budúci majitelia domov v uvedenej lokalite získajú spolu s nehnuteľnosťou príjemné a moderné mestské bývanie spojené s bývaním v pokojnom a zdravom prostredí vidieka, kde pocítia aj bezpečnosť uzavretej lokality.

Praktickosť spojená s novými materiálmi a technológiami výstavby radí uvedené domy k najkvalitnejším v regióne. Veľkorysé presklené plochy dokonale prepojujú interiér s exteriérom.

Kvalitu umocňuje aj vyhľadávaná lokalita s prihliadnutím na svetové strany a polohu domov.


Výstavbu domov realizuje humenská firma Reinter s.r.o.


Bližšie informácie o použitých materiáloch a štandardoch pri výstavbe budú prezentované pri osobnom stretnutí, popr. priamo pri obhliadke domu.