• 310000 €

  • 3 izbový byt

  • 80 m2

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI:

BYTOVÝ DOM PANORAMA

Byt sa nachádza v krajskom meste  Trenčín,  na začiatku sídliska Juh. Svojou lokalitou sa radí k jedným z najlepších v meste. Bytový dom je postavený ako dominanta  nad parkom, cez ktorý sa príjemnou  prechádzkou dostanete priamo do centra mesta.

Kompletne zariadených exkluzívnych viac ako 80m2 zaplnených slnečnými lúčmi, ktoré si môžete vychutnávať od ich východu až po západ spolu s panoramatickým výhľadom z veľkorysej  loggie rozlohy niečo vyše 10m2 čakajú možno práve na Vás. Nebojte sa však prehriatia tohto bytu, pretože práve tomu zabraňuje zabudovaná elektrická markíza s protivetrovým čidlom, vonkajšie hliníkové žalúzie a klimatizácia s wifi modulom. V otvorenom trojizbovom byte vo veľmi dostupnej lokalite na Saratovskej ulici sa môžete cítiť úplne bezpečne už po vstúpení do bytového domu Panoráma vďaka elektrickému videovrátnikovi, domovému, ale aj vlastnému kamerovému systému a dokonca aj vďaka bezpečnostným dverám značky Sherlock, po ktorých otvorení sa zamilujete do priestrannej ľavej časti bytu s prepojenou na mieru vyrobenou kuchynskou linkou  (aj so spotrebičmi) a obývačkou, ktorých súčasťou je aj, už spomínaná, neodolateľná terasa. Tento byt Vám taktiež poskytuje súkromie vonkajšími screenmi (elektrické sťahovacie rolety) a vnútornými žalúziami v celom byte okrem obývačky, ktorá disponuje už spomínanými vonkajšími elektrickými hliníkovými žalúziami. Byt Vás určite zaujme aj dvomi spálňami so vstavanými skriňami, úložný priestor v mega veľkej vstavanej skrini na chodbe ktorá spája obe časti bytu so samostatnou toaletou a štedrou kúpeľňou, v ktorej sa môžete rozmaznávať vo vírivej vani, ale na svoje si prídete aj ak túžite po rýchlej sprche po práci, keďže vaňa aj samostatný sprchový kút sú súčasťou vybavenia. V tejto príjemnej tehlami murovanej stavbe od firmy CORINT sa rozhodne nebudete cítiť odrezaný od sveta, pretože internetové aj TV rozvody sú v každej izbe, ako aj optika a centrálny satelitný rozvod. Komfort bývania si užijete vďaka vlastnému kotlu a regulácii teploty nielen prostredia ale, aj teploty vody. Teplo domova vie urobiť aj Bio krb vyrobený zo šamotových tehál ktorý dotvára príjemnú atmosféru. O šetrenie Vašich spotrebičov v samostatnej  práčovni  sa postará vlastný zmäkčovač vody, ktorý Vám dodá upravenú vodu do celého bytu .

V súkromnej oddychovej zóne s okrasnými drevinami, ovocnými stromami, ohniskom a sedením na opekanie kde je viac ako 2000 m2  trávičky, si nájdete aj svoj kúsok raja na relax a rodinnú pohodu, určite budú očarené aj deti - húpačkami, trampolínou, bránkami na futbal, zatiaľ čo Vy môžete dohliadať na ich bezpečie priamo z pohodlia Vášho domova. Tak ako Vy, aj Vaše autíčko, motocykel, bicykel  budú v bezpečí v samostatnej kamerami chránenej dvojgaráži ktorá je spojená  schodiskom aj s výťahom priamo  s  bytom a teda  suchou nohou domov. Pre náročných na odkladací priestor sú k dispozícii aj spoločné priestory pre bicykel alebo decký kočiar. 

Cena kompletne zariadeného  bytu 244 000,-€.

Uvedená cena je konečná pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak, napríkad kombinácia podľa potreby kupujúceho (počet garáží), nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo s najlepšími finančnými podmienkami na trhu a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.


V cene je  propagácia nehnuteľnosti, vyhotovenie zmlúv a právny   servis, ktorý zabezpečuje za bezkonkurenčnú cenu ONLINE REALITY.sk

V prípade záujmu kontaktovať na tel. čísle: 0910 616 101.