• 930000 €

  • Rodinný dom

  • 3272 m2

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI:

Ponúkame na predaj priestrannú  rodinnú Vilu  v Hainburgu s veľkým pozemkom  a Biotopom, ktorej súčasťou je samostatná  kancelárska časť o veľkosti 120 m2 vhodná na sídlo firmy prípadne ako samostatný obytný  priestor. Vila sa nachádza iba 15 Minút autom od centra Bratislavy uložená medzi CHKO a Národným parkom. Objekt zabezpečuje maximálne súkromie a zároveň pešiu prístupnosť ku kompletnej občianskej vybavenosti, infraštruktúre, obchodom a školám.  

Domu dominuje veľkorysý priestor, priestranná obývačka o veľkosti 95 m2 s výstupom na terasu a výhľadom do upravenej záhrady. Celkovo sa v dome nachádzajú 4 spálne,  2 detské izby, priestranný 20m2 veľký šatník, pracovňa, 2 kuchyne a kancelárska časť s tromi samostatnými izbami. Samozrejmosťou sú 3 kúpeľne a 4 toalety v hlavnej časti domu. Veľká terasa s otvoreným ohniskom a grilom ponúka nerušené chvíľky v absolútnom súkromí. Pre oddych slúži aj Biotop s oddelenou bazénovou časťou.  

Celý objekt je podpivničený , má garáž ako aj ďalších 5 parkovacích miest. Podkrovie je možné v prípade potreby zobytniť. Na pozemku sa nachádzajú aj ďalšie 2 menšie budovy na náradie a podobne.

Celková výmera pozemku : 3272 m2

Zastavaná plocha: 515 m2