• 92500 €

  • Rodinný dom

  • m2

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI:

Možno to poznáte aj vy, prídete k niekomu domov a od prvého momentu sa tam cítite ako u babičky . Osloví Vás útulná atmosféra, vidíte ten úsmev na perách babky ,keď ste ako deti prišli  a hneď máte dobrý pocit v srdci. Presne tak sme sa citíli, keď sme prišli do tohto domu po prvýkrát.”  Výhodou je, že sa nachádza sa blízko centra obce avšak  v tichej ulici s príjemnými susedmi ,no nie na Slovensku , ale u susedov v Maďarsku.

Ponúkame tento  starší avšak zrekonštuovaný a zateplený rodinný domček . Celý vnútrajšok bol pred 10r. kompletne zrekonštruovaný ( plast.okná, plávajúce podlahy,radiátory, kúrenie zabezpečí plynový závesný kotol a teplá voda má vlastný ohrev -elektrický bojler).Celý dom je však už  z pálenej tehly ( klasická tehla je časom overeným a spoľahlivým riešením pre zdravé bývanie. Steny poskytujú ochranu, komfort a stálosť) . V  dome sú  samozrejme už všetky inž.siete ( voda, plyn, kanalizácia, elektrina 220 aj 380V ) .Čiže okamžite obývateľný.

Pôdorys je klasický štvorec, obytná plocha až 86 (2 väčšie izby a príslušenstvo, vrátane zrekonštuovanej kúpeľne). V malej prístavbe vo dvore sa nachádza  BONUS pre Vas - ešte jedna samostatná bytová jednotka s 2 miestnosti ( rozloha 33m2 ) Majitelia ho nazývajú letný bytík,ale pri predstave menšej  úpravy sa  to javí ako veľmi príjemné miesto na ubytovanie hostí -vytvoríte si hosťovský apartmán .Pre podnikavých ľudí vidím jeho využitie aj  na prenájom turistom  a niečo si tým aj privyrobiť . 

K domu patrí aj šopka , kto by ju u svojej babičky nemal? Ja si pamätám na svoj prvý úkryt v starej šopke :-) ako dieťa. Táto má rozlohu až 35m2 a teraz slúži ako sklad na náradie potrebné k veľkej záhrade. Nakoľko celkový pozemok má 1040 m2 a okrem dokonalého relaxu si na ňom dopestujete všetko, čo budete pre život potrebovať. Vo dvore je ešte garáž z drevenej konštrukcie. Vzadu vo dvore je ešte jedna malá murovaná stavba, kde je záhradné suché WC, koterec pre psíka a kryté parkovacie miesto pre jedno vozidlo, ktoré poslúži ako druhá garáž pre hostí. 

 A to všetko len 55km od BA v maďarskej strediskovej obci Lébény /má štatút mesta/ v okrese Mosonmagyaróvár . V obci už v 13. storočí postavili trojloďovú románsku baziliku ako súčasť benediktínskeho kláštora. Stavba predstavuje jednu z najkrajších ukážok románskej architektúry v celom Maďarsku i v regióne strednej Európy (foto 2). V obci je kompletná občianská vybavenosť, žel.stanica s priamym vlakovým spojením do Viedne a s prestupom do Bratislavy. Na okraji obce je výjazd na dialnicu M1 a cesta do BA k Auparku trvá cca 35-38 minút. 

Prvý krok je teda na vás. Poďte s nami do akcie a dohodnite si s nami obhliadku.  Domček vám predstavíme a budete môcť jeho atmosféru okúsiť aj na vlastnej koži. Tešíme sa na naše spoločné stretnutie , avšak k dispozícii až od marca!