• 318000 €

  • Rodinný dom

  • 220 m2

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI:

Ponúkame na predaj pekný 2 podlažný tehlový rodinný dom, situovaný vo výbornej lokalite mesta na ul. SNP. Príjemnú atmosféru nehnuteľnosti s výbornou orientáciou svetových strán dotvára upravená mestská záhrada s dospelými stromami a súkromie, ktoré je prednosťou tejto nehnuteľnosti.

Dom je samostatne stojaci, postavený v roku 1997, v rokoch 2015,2016, čiastočná rekonštrukcia, nová kúpeľňa, kuchyňa, v roku 2019 výmena strešnej krytiny domu.

Výmera pozemku 442 m2, zastavaná plocha domu 147 m2, úžitková plocha cca 220 m2. Všetky inžinierske siete.

Dom dispozične pozostáva z prízemia a poschodia. Na prízemí je miestnosť cca 40 m2 so samostatným vchodom z exteriéru, krb, využiteľná aj ako alternatívny priestor napr. kancelária, ambulancia prípadne ako spoločenská miestnosť (obývačka). Prízemie ďalej pozostáva zo vstupnej chodby, dennej miestnosti (v súčasnosti plní funkciu obývačky), kuchyne prepojenej s terasou, špajze, kúpeľne s vaňou a samostatnej toalety. Interiérové schody do 1.podlažia sú elegantne umiestnené v časti dennej miestnosti, poschodie pozostáva zo spálne, dvoch detských izieb (jedna v súčasnosti slúži ako šatník), kúpeľne s WC. Kúrenie v dome je plynové, klimatizované poschodie. Izby v celom dome sú priestranné, presvetlené a pôsobia harmonicky. 

Dom je obývaný, udržiavaný, nie sú potrebné zásadnejšie investície.

Náklady na bývanie max. 200,- eur/mesiac. Bezproblémové parkovanie aj viacerých vozidiel.